logo

 • Slajd # 1

  Fachowa obsługa

 • Slajd # 2

  Najwyższa jakość

 • Slajd # 3

  Atrakcyjne ceny

 • Skup i sprzedaż

  Skup i sprzedaż

 • Wyrób i naprawa

  Wyrób i naprawa

 • Profesjonalne doradztwo i wycena

  Profesjonalne doradztwo i wycena

Artykuły jubilerskie - Oferta

Salon Jubilerski ma wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam naprawić wszystko.

Specjalizujemy się w naprawach biżuterii ze złota, srebra i platyny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużą ilość najnowszych i oryginalnych wzorów biżuterii. Gwarantujemy szeroki wybór pierścionków zaręczynowych i niepowtarzalne obrączki ślubne oraz usługi wysokiej jakości.

Salon posiada konkurencyjne ceny i niepowtarzalną jakość produkowanych przez nas wyrobów jubilerskich o niepowtarzalnych wzorach.

Prowadzi skup i sprzedaż złota. Nasze doświadczenie pokazuje że właśnie te cechy stanowią fundament, na którym byłby budowane zawsze nasze dobre kontakty z klientami.

Zajmujemy się również grawerowaniem, na metalach szlachetnych. Nasza pracownia złotnicza wyposażona jest w maszyny obsługiwane przez wysoce wykwalifikowany personel. Dlatego nasza biżuteria zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród sprzedawanej przez nas biżuterii złotej oraz biżuterii srebrnej, znajdą Państwo m.in. pierścionki zaręczynowe, gustowne obrączki, różnego rodzaju kolczyki oraz piękne naszyjniki.

Najnowsze wzornictwo, najwyższa jakość usług złotniczych i atrakcyjna cena to cechy, dzięki którym nasza firma zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów. Tym samym staramy się trafić do każdej grupy klientów.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego programu do 3design v9 możemy stworzyć wyjątkowy projekt na indywidualne zamówienie. Będą Państwo mogli obejrzeć projekt w technologii 3D, a po jego akceptacji, wykonamy wysokiej klasy biżuterię.

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, których gwarancją jest wiedza, perfekcyjne wykonanie i wieloletnie doświadczenie a także krótkie terminy realizacji. Zapraszamy do zakupu!

Kontakt

Salon Jubilerski
Otwock, ul. Karczewska 7
tel. 513 004 989

Zapraszamy

Godziny otwarcia
poniedziałek-czwartek: 10:00-18:00
piątek: 11:00-17:00
Sobota: nieczynne

Katalog Online